Haber Yazdır

YMM SINAVI İÇİN İNTİBAK SINAV BAŞVURUSU
 

19.08.2014 tarihinden önce YMM Sınav dosyası kapanmış olanlardan (Haklarını süresi içerisinde kullanamayanlar veya başarılı olamayanlar) dileyenler, 2014/2. dönem YMM Sınavlarına, intibak sağlanmasını istedikleri dosya üzerinden sınava katılmak üzere, aşağıda yer alan belgeleri hazırlayarak 30.09.2014 tarihi mesai bitimine kadar TÜRMOB Temel Eğitim ve Staj Merkezine posta yolu ile başvuru yapabilirler.


YMM İntibak Sınav Başvuru Dilekçesi (Matbu)...lütfen tıklayınız...

Taahhütname (Matbu)...lütfen tıklayınız...

* Adli Sicil Belgesi (Resmi Kuruma verilmek üzere alınmış)

* Sınav Bedeli Dekontu.


Sınav hakları devam etmekte olan adayların ayrıca bir intibak başvurusu yapmalarına gerek olmayıp, yönetmelik değişikliği de dikkate alınarak, sınav hakları güncellenecektir. Bu adayların, sınav takviminde belirtilen tarihlerde sınav başvurularını yapmaları yeterlidir.SMMM SINAVI İÇİN İNTİBAK SINAV BAŞVURUSU

19.08.2014 tarihinden önce SMMM Sınav dosyası kapanmış olanlardan (Haklarını süresi içerisinde kullanamayanlar veya başarılı olamayanlar) dileyenler, 2014/3. dönem SMMM Sınavlarına, intibak sağlanmasını istedikleri dosya üzerinden sınava katılmak üzere, aşağıda yer alan belgeleri hazırlayarak 30.09.2014 tarihi mesai bitimine kadar TÜRMOB Temel Eğitim ve Staj Merkezine posta yolu ile başvuru yapabilirler.

SMMM İntibak Sınav Başvuru Dilekçesi (Matbu)...lütfen tıklayınız...

Taahhütname (Matbu)...lütfen tıklayınız...

* Adli Sicil Belgesi (Resmi Kuruma verilmek üzere alınmış)

* Sınav Bedeli Dekontu


Sınav hakları devam etmekte olan adayların ayrıca bir intibak başvurusu yapmalarına gerek olmayıp, yönetmelik değişikliği de dikkate alınarak, sınav hakları güncellenecektir. Bu adayların, sınav takviminde belirtilen tarihlerde sınav başvurularını yapmaları yeterlidir.