SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

AHMET PAZARÇEVİREN

EFELER

5

MUHSİN EVCİ

NAZİLLİ

2

MAHFUZ EROL

EFELER

6

SÜLEYMAN MALKOÇ

EFELER

3

AYŞE KAÇMAZ AKARKAN

KUŞADASI

7

HİKMET TİBET GÜNDÜZ

EFELER

4

AHMET AÇİCİ

SÖKE

8

MEHMET YÜKSEL

EFELER

 

BAĞIMLI ÇALIŞANLAR KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

KÜBRA DENİZ BULUT

KUŞADASI

4

SERKAN ERSOY

EFELER

2

MİTHAT GÜLBAZ

ÇİNE

5

BİRGÜL AZİZHANOĞLU

EFELER

3

İLKER TOYGAR

EFELER

6

DERYA UYSAL GÜNDÜZ

ÇİNE

           

MESLEKİ MEVZUAT İZLEME KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

İLHAN AYDIN

EFELER

5

AHMET BAŞ

NAZİLLİ

2

KÜBRA DENİZ BULUT

KUŞADASI

6

CEYHUN ÇAĞDAŞ ULU

EFELER

3

ŞANER ŞANLI

NAZİLLİ

7

MEHMET HAKAN UĞURLU

EFELER

4

CEYHAN ERDOĞAN

EFELER

   8

 BİRGÜL AZİZHANOĞLU

EFELER

 

MESLEKİ DENETLEME KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

AHMET PAZARÇEVİREN

EFELER

5

AHMET AÇİCİ

SÖKE

2

ŞANER ŞANLI

NAZİLLİ

6

MEHMET HAKAN UĞURLU

EFELER

3

CEYHAN ERDOĞAN

EFELER

7

LEVENT ÇAKIRCIK

EFELER

4

AHMET BAŞ

NAZİLLİ

 

 

 

 

STAJYER İZLEME VE DENETLEME KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

MEHMET HAKAN UĞURLU

EFELER

6

RAMAZAN SÖNMEZ

EFELER

2

DENİZ YOLCU

NAZİLLİ

7

CELİL YILMAZ

KUŞADASI

3

SAADET SULTAN ALTINTAŞ

EFELER

8

EMİNE DİNEK

KUŞADASI

4

ÖNDER YILDIRIM

EFELER

9

SİBEL ÇENBER

EFELER

5

ONUR KESKİN

EFELER

     

 

KADIN MESLEKTAŞLAR KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

AYBEN ÇELİMLİ

EFELER

5

MÜŞERREF YAZ UYAR

EFELER

2

SAADET SULTAN ALTUNTAŞ

EFELER

6

DUYGU GÖĞDE

EFELER

3

ÖZLEM AKBABA

EFELER

7

PELİN ÇELİK

EFELER

4

AYNUR KILIÇ

EFELER

 

 

 

 

BASIN YAYIN KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

A.MUSTAFA OĞUZKAAN

KUŞADASI

5

ÖZLEM ATICI

EFELER

2

MİTHAT GÜLBAZ

ÇİNE

6

AYKUT ÖZDEMİR

EFELER

3

CEYHUN ÇAĞDAŞ ULU

EFELER

7

MEHMET YÜKSEL

EFELER

4

MUTLU TUNÇ

EFELER

8

SİBEL ÇENBER

EFELER

 

ASGARİ ÜCRET TESPİT KOMİSYONU

S.NO

ADI

İL-İLÇE

S.NO

ADI

İL-İLÇE

1

MUHSİN EVCİ

NAZİLLİ

6

AYKUT KARAŞAH

KUYUCAK

2

JÜLİDE VARDAR BEKEM

İNCİRLİOVA

7

İLKER ERÇETİN

İNCİRLİOVA

3

OLCAY KAMİL TOROS

KUŞADASI

8

ÜNSAL ÜNAL

SULTANHİSAR

4

MEHMET YABANCI

SÖKE

9

RAMAZAN KILIŞÇI

ÇİNE

5

CÜNEYT CABI

DİDİM